CZ EN DE NEW

HC Škoda Plzeň a mySASY.zpět

Hokejisté HC Škoda Plzeň budou ve své cestě za nejvyššími cíli spoléhat i na monitoring HRV pomocí mySASY!

Krátký rozhovor s kondičním trenérem Plzně Janem Snopkem.

Co vám mySASY v tréninku dává?
"mySASY mi pomáhá zrekapitulovat předešlý den. Vidím, kdy toho již bylo na hráče dost a kdy ještě může. Dává mi to informaci pro další trénink. Přesně vím, na koho mohu ještě tlačit (má dobrý den) a kdo již jde na krev, tedy ten den už lepší nebude. V kondiční přípravě je to super zpětná vazba a je to pro mě velké poznání. Samozřejmě na tom nejsem závislý, beru v potaz i jiné ukazatele (jak se hráč aktuálně cítí, jak vypadá atp.), nicméně mySASY mi dává jistotu i z dlouhodobého hlediska. Navíc mi pomáhá přijmout fakt, že někdy hráč prostě už nemůže, tj. že mi na to na tréninku nekašle, jen prostě nemá organismus ready."

Objevil jste něco zajímavého?
"No, hlavně jsem si potvrdil, že kluci po dvou dnech volna nejsou ready na nějakou šlupku, jak jsme si vždy mysleli. Ukazuje se mi, že když si je v pondělí raději nachystám a v úterý jim dám, to co bych jinak dával v pondělí, že mi pak trénují daleko lépe a i efekt je vidět. Nicméně každý týden díky mySASY vypozoruji něco nového, tedy se stále učím."

Proč jste se rozhodl do mySASY jít?
"Byli jsme dlouhodobě dohodnutí, že na tuto kondiční přípravu to zkusíme, nicméně, díky Covid-19 už to vypadalo, že to neklapne. Když ale od mySASY přišla ta speciální nabídka pro všechny kondiční trenéry a hráče v týmových sportech, rádi využili."

© 2023 mySASY