CZ EN DE NEW

Naše vize

Nabízíme unikátní využití laboratorní diagnostické metody - spektrální analýzy variability srdeční frekvence (SA HRV) - v oblasti péče o zdraví, aktivního životního stylu, tréninkové zátěže a sportu.

Chceme ji prostřednictvím moderních a snadno dostupných technologií zpřístupnit nejširší veřejnosti a změnit tím přístup k řízení tréninku na rekreační, výkonnostní i vrcholové úrovni.

Radim Šlachta

Mgr. Radim Šlachta, Ph.D.

CEO, Zakladatel společnosti a autor základní myšlenky projektu

S metodikou SA HRV se setkal poprvé při svém Ph.D. studiu v oblasti fyziologie zátěže pod vedením doc. Stejskala. V rámci jeho disertační práce vznikly základy originálního algoritmu hodnocení, které se staly podkladem dalšího vývoje zapracovaného do postupů využívaných v mySASY. 15 let působil na Fakultě tělesné kultury, kde se v oblasti výzkumu věnoval tématům uplatnění SA HRV ve sportu a vlivu pohybu na zdraví a životní styl. Od 2012 vedl centrum sportovní a preventivní medicíny Agel Sport Clinic, kde se metodika SA HRV stala jednou ze základních součástí diagnostiky rekreačních i vrcholových sportovců. Ve volném čase dělá vše pro to, aby zůstal aktivním sportovním lezcem.

Ing. Marek Šlachta

CTO

Spoluautor projektu, pravá ruka zakladatele. Autor technologického řešení. Zásadní garant technologické a IT stránky projektu. Celoživotně profesně zaměřený na oblast IT v různých pozicích od SW architekta po ředitele vývoje SW. Energii potřebnou pro přežití v IT džungli čerpá v horách a s postupujícím věkem čím dál více i v aktivním pohybu.

Ing. Ondřej Spilka

Matematika

Biokybernetik a SW architekt pro řešení technologických a matematických situací, se kterými si nikdo jiný neví rady. Zodpovědný za fungování a správnost měření i algoritmů a procesů zpracování dat a výsledků, jejichž srozumitelná prezentace je jedním se základů mySASY. Svůj volný čas věnuje široké rodině, rád hraje fotbal, tenis, jeho největší sportovní vášní jsou kopce a paragliding, ale i cestování, elektronika a astronomie.

Mgr. Pavel Mráz

COO

V mySASY zastává dvojroli provozního a obchodního manažera. V rámci vnější spolupráce má na starosti vrcholový sport, sportovní týmy, expanzi do zahraničí a partnery mySASY.

Lukáš Novotný

Customer care assistant

Zabezpečuje odborné poradenství a technickou podporu pro stávající i budoucí klienty. Má na starosti technický support na telefonu a emailu. Rád vám zodpoví jakoukoli otázku týkající se mySASY. Svůj volný čas věnuje cestování, umění a sportu. Všestranný sportovec.

© 2024 mySASY
https://www.traditionrolex.com/24