CZ EN DE NEW

Koukněte na video, jak trénují Ironmani s mySASYzpět

KLIENTI V AKCI • Tomáš a Milan | Konec výkonnostní stagnace

Podívejte se na nejoblíbenější záznam z prvních 10 Live Stream setkání Klienti v akci, kde triatlonisté a dlouhodobí klienti mySASY Milan Litvan a Tomáš Racek popisují způsob, jak analyzují svá data a jak se připravují na závody nejdelších triatlonů světa - Ironman.

Tomáš Racek a jeho kolega Milan Litvan jsou hobby triatlonisti, kteří se věnují dlouhému triatlonu, ale v běžném životě jsou oba manažery s opravdu silnými analytickými sklony.enlightenedsmiley Denně spolu vyhodnocují veškerá svá naměřená tréninková data včetně výsledků mySASY, a proto jak konstatoval Milan: "jsme spolu spojený jako hrudní pás s aplikací mySasy". Ve videu níže s námi sdíleli své postupy.

 

 


Oba sportovci ke svému tréninku přistupují velmi pragmaticky, protože jej musí řadit mezi své běžné denní aktivity a náročný pracovní život a pro oba je sport především nástroj pro udržení kondice a zdraví, přičemž je motivuje snaha se neustále zlepšovat. 


Jak říká Tomáš: "Dlouhý triatlon mám hrozně rád, ale jsou to strašná muka, když se v tom člověk neposouvá."


Tomáš se k mySASY dostal tak, že právě prožíval období stagnace výkonnosti. Když zjistil, že jsme zkrátili měření na 4 min, tak neváhal a mySASY si spolu s Milanem koupili, a to mu prý: "Otevřelo úplně nový rozměr tréninku."


Máme obrovskou radost, že se nám se svými postupy svěřili a co více, že jsou připraveni vypustit své know-how do světa, protože, jak Tomáš správně poznamenal: "Hlavní problém hobby sportovce není tréninkový plán samotný, ten má jasné principy, ale stres plynoucí z ostatního života (práce, rodina, strava), který efektivitu toho plánu přímo ovlivňuje."


Připravte se tedy na prezentaci srozumitelného postupu přímo z praxe zapálených výkonnostních sportovců, který vás jednoznačně posune kupředu.
 

Vlastní data můžete měřit v aplikaci, kterou si stáhnete zde: 

     

© 2023 mySASY