CZ EN DE NEW

mySASY nyní využívají fotbaloví mistři světazpět

Práce s mySASY na tom nejvyšším levelu

Náš systém právě začali používat i kondiční trenéři z Fusion5 Performance, kteří spolupracují s fotbalovými mistry světa, především s Brazilskými hráči v Premier League a Německé Bundeslize. Jedním z trenérů, který mySASY pro práci se svými svěřenci využívá, je coach Felipe Lira.

Pozitivní ohlasy

Na základě osobních referencí jsme Felipovi a jeho kolegům z Fusion5 nabídli možnost vyzkoušet produkty mySASY. Felipeho naše nabídka zaujala, a tak začal aplikaci a HRV monitor mySASY využívat pro práci se svými svěřenci, fotbalovými hráči, kteří se řadí k absolutní světové špičce.

Po nějakém čase jsme s Felipem osobně konzultovali výsledky. Ukázalo se, že přesně pochopil, co je cílem diagnostiky mySASY a především, jak pracovat s daty, které naše aplikace poskytuje. Ví, že díky mySASY může maximálně zefektivnit trénink a velice účinně předcházet možnému přetrénování. To vše na základě tvrdých dat, v dlouhodobém i krátkodobém časovém horizontu. To jsou detaily, které mohou později rozhodovat o výhře či prohře a Felipe si je toho vědom.

Proto je připraven podporovat mySASY v rámci jeho možností, za což jsme velice rádi a moc mu tímto děkujeme za pozitivní ohlasy a nadšení, které projevil při současné spolupráci. Kvůli sponzorským smlouvám konkrétních sportovců zatím není možné sdělit jejich jména, avšak jsme moc rádi za poskytnutou referenci, kterou si můžete přečíst níže.

Trenér Felipe Lira o mySASY

CZ:

„mySASY je velmi užitečný nástroj pro použití s našimi sportovci, který nám pomáhá s každodenním posuzováním stavu jejich organismu, což je na této úrovni sportování a v dnešní době nezbytné!

Můžeme přesně kontrolovat a vyhodnocovat, jak efektivní je naše tréninkové zatížení i objem během celého tréninkového procesu! Vše v časovém horizontu i několika měsíců. Díky mySASY dokážeme vyhodnotit, kdy bychom měli přitlačit nebo naopak ubrat na plynu, co se týká tréninku.

Pracujeme s vrcholovými sportovci a prostor pro chybu musí být minimální. mySASY nám pomáhá udržovat minimální míru rizika zranění a optimalizovat tréninkovou rutinu a zároveň zlepšovat výkony našich sportovců!

Děkujeme, že jste nám zde ve Velké Británii představili mySASY a těšíme se na další spolupráci, doufejme v řádu mnoha let!“ Coach Felipe Lira, Fusion5 Performance

EN:

„mySASY is being a very helpful tool to use with our athletes. It helps us to assess our athletes on a daily basis, which is essential nowadays!

As we can check how effective our load & volume is being during the training journey! All in the time horizon of a few months. Thanks to mySASY we can evaluate when we should push or even slow down the training session of the day.

We're working with top athletes and the margin to mistake must be minimal. mySASY helps us to keep the margin of risk of injuries down and to optimise the training routine, while improving our athletes' performances!

Thank you for introducing mySASY to us here in the UK, we're happy to collaborate with mySASY for many years!“ Coach Felipe Lira, Fusion5 Performance

 


 

Zaujal vás mySASY? Stáhněte si aplikaci, registrujte se a získejte 14denní přístup ZDARMAZapůjčit si hrudní pás můžete ve vybraných prodejnách TriExpert také zdarma.

 

© 2024 mySASY
https://www.traditionrolex.com/24