CZ EN DE NEW

Nemáš se čím měřit?zpět

HRV monitor mySASY

Pro přesné snímání Variability srdeční frekvence je zapotřebí kvalitní hrudní pás. Měření tepu pomocí hrudního pásu využívá stejného principu, jaký se používá ve zdravotnictví. Pomocí elektrod a snímače se měří elektrická aktivita srdce (EKG). Tímto způsobem lze velmi přesně měřit srdeční tep prakticky v reálném čase, bez zpoždění.

HRV monitor mySASY splňuje ty nejvyšší nároky na přesnost. Zvládá měřit tep s přesností na tisícinu sekundy (RR interval). Pokud je vašim cílem přesnost a spolehlivost, je pro vás mySASY monitor správnou volbou.

 

Elastický pás je vyroben z příjemného pružného materiálu a má možnost nastavení délky (64-125 cm), dokonale tak padne a obepne hrudník. Na pásu jsou snímací plochy (elektrody) s vylepšenou citlivostí. Tím je bezpečně zajištěno, že snímání je vždy přesné a při doržění standardizace monitoringu nedochází k rušení. Díky speciální povrchové úpravě získává pás delší životnost a vydrží dlouhodobě bez ztráty přesnosti či funkčnosti. Monitor je napájen baterií typu: CR2032, která je vyměnitelná.

 

mySASY monitor má také své unikátní ID, díky kterému je při spojování lépe identifikovatelný. Takže například při měření více osob zároveň v jedné místnosti máte lepší přehled o tom, kdo který monitor právě využívá.

HRV monitor mySASY přenáší data pomocí technologie Bluetooth (Smart) i ANT+. Díky tomu se stává užitečným pomocníkem nejen pro sledování variability srdeční frekvence (měření mySASY), ale i monitoring zátěže. Není nijak blokovaný a je možné jej propojit s mobilními aplikacemi (například Strava, Nike Run, Adidas Running App, Run with Map, Map My Ride, IpBike a další.) a zařízeními (například hodinky, trenažéry, sporttestery, náramky a další). 

 

© 2023 mySASY