CZ EN DE NEW

Nová verze měření s výsledkem už za 3 minuty.zpět

3 - 5 minut

Tak rychle proběhne nové měření v updatu mySASY. Výrazné urychlení měření je možné díky statisícům zaznamenaných dat a nejmodernějším algoritmickým výpočtům matematické společnosti Gauss Algorithmic.

Není tomu dávno, kdy mySASY prošlo výrazným upgradem - spustila se nová aplikace mySASY Training (Android i iOS), vylepšilo se klientské rozhraní pro zobrazování výsledků a přibyl modul myTraining (BETA). I přes nedávné inovace systému rozhodně neplánujeme usnout na vavřínech a zpomalit další vývoj. Data, podpora a zpětná vazba od našich klientů jsou pro nás skvělým hnacím motorem a motivací. Stejně jako vy zlepšujete své sportovní výkony a snižujete časy tratí i my pracujeme na inovacích systému. S radostí oznamujeme další velký krok ve vývoji mySASY ve formě nové (rychlejší) verze měření.

Díky množství zaznamenaných dat, pokročilé umělé inteligenci a nejmodernějším matematickým výpočtům společnosti Gauss Algorithmic se nám podařilo v novém updatu (s označením 3.0.0) zkrátit standardní měření systému mySASY z 15 minut na přibližně 3-5 minut (=187 nasnímaných tepů). 

Jak se nám to povedlo?

Základním podkladem byla data ze stovky tisíc měření a AI model, který v jeden moment provede analytický výpočet, jaký by člověk zvládl za 3 roky analýzy bez přerušení. V Gauss Algorithmic testovali různé přístupy včetně rekurentních neuronových sítí, a nakonec zvolili Gradient Boosting Decision Tree (GBRT). Nelehkým úkolem tohoto zkrácení bylo automatické rozpoznání fází měření, které jsou unikátní, jak pro každého jedince, tak pro různě zatížený systém. Ten se podařilo vyřešit díky kombinaci několika metod v čele s wild binary segmentation (WBS).

Výsledek tohoto velkého evolučního kroku společnosti mySASY budou moct využít od února 2021 všichni klienti prémiových programů Basic+/Sport.

 

Prohlédnout varianty programů

 

© 2023 mySASY