CZ EN DE NEW

Vítejte v mySASY komunitě

Dosud na vývoji mySASY pracovala hlavně skupina odborníků. Někteří více než 15 let v rámci své vědecké práce, nebo při aplikaci metody v oblasti sportovní medicíny. Jiní v roce "nejžhavější" fáze příprav na uvedení systému na trh (více “O nás”). Nyní můžete i vy rozšířit tento tým.

Ve svém principu je totiž neustálý vývoj metodiky a vylepšování interpretace výsledků zásadně závislý na množství dostupných dat tj. na počtu všech dosud provedeným měření. Již dosavadní fáze vývoje systému, do které svými výsledky přispívali „testovací, spolupracující sportovci“ potvrdila jeden počáteční předpoklad. Plošné používání našeho systému přináší týdně větší množství dat, než tomu bylo v minulosti, při používání laboratorní aparatury, za celý rok. Uživatele sami jsou tak zásadním zdrojem informací pro kontinuální vývoj a zlepšování použití metody, jehož výsledků zase právě oni okamžitě využívají ve svůj prospěch.

 

Všichni uživatele tak vytváří společně s provozovateli systému společnou komunitu, ve které si vzájemně pomáhají k lepším výsledkům. Budeme velmi rádi za všechny Vaše podněty a připomínky, které nám jistě pomohou systém průběžně zdokonalovat.

 

Spouštíme první fázi plošného provozu technologicky náročného systému, který má před sebou nepochybně mnoho dalších vývojových fází. Máme příležitost na nich společně pracovat a výsledky využít i ve Váš prospěch. Na oplátku Vám můžeme slíbit, že žádný Váš podnět a připomínka nezůstanou opomenuty a budeme se Vám snažit Vaši iniciativu oplatit maximálně možným odborným přístupem. Zlepšování Vašich výsledků je naší největší motivací.

© 2023 mySASY