CZ EN DE NEW

myUPGRADE 1.dílzpět

myUPGRADE 1.díl

Od začátku letošního roku pracujeme na plné obrátky na postupném zlepšování našeho systému. I na základě vašich podnětů se nám nyní podařilo připravit hned několik větších inovací a upgradů, které vám ulehčí práci s mySASY a poskytnou další možnosti, jak se v rámci monitoringu variability srdeční frekvence (HRV) dále zlepšovat. Kromě lepší a přehlednější vizualizace přibude také pár zcela nových funkcí, zajišťujících snadnější interpretaci a poskytujících zcela nové informace.

myUPGRADE připravujeme hned v několik rovinách:

⇒ Upgrade klientského prostředí a zobrazení výsledků (nová grafika a několik nových funkcionalit v rámci stávajících záložek).

⇒ Zcela nový modul myTraining integrující data z tréninku s daty o HRV a poskytující „automatizovaný plán tréninku“. Vzhledem k tomu, že myTraining pracuje s tréninkovými daty připravujeme na úvod i automatickou synchronizaci se systémem Strava umožňující automatické získání tréninkových dat téměř všech typů „chytrých hodinek“/ sporttestrů a pracujeme i na dalších integracích, které budou následovat v závislosti na průběhu a výsledcích jednání, která probíhají s provozovateli dalších aplikací a tréninkových systémů. (tento modul popisujeme v druhém díle série - ZDE)

⇒ Zcela nové mobilní aplikace iOS i Android eliminující neduhy aktuálních aplikací, nabízející zcela novou grafiku, přehlednější prostředí a také několik dalších funkčních novinek. Abychom nové aplikace co nejvíce vymazlili bude práce na nich ještě nějaký čas trvat, proto budou publikovány jako poslední ze zmíněného :)

Protože některé novinky nyní dokončujeme (ještě nejsou součástí systému) rozhodli jsme se vám nabídnout alespoň malou ochutnávku toho, jak bude myUPGRADE vypadat a vzhledem k tomu, že kromě nových grafik přibude celá řada funkčních věcí, popíšeme vám, které to budou a co se změní. Noví klienti tak zjistí na co se mohou těšit. Stávající klienti se mohou včas připravit na nové funkce a začít je, co nejdříve po jejich implementaci, využívat.

Díky množství dat získaných na základě stovek tisíc měření, které již mySASY zpracovalo, mohlo dojít k úpravám počtu měření potřebných pro výpočty a zobrazení jednotlivých funkcí:

  • myHRV (Tréninková kapacita) – od prvního měření
  • myCOMPENSATION (Kompenzace) – již po 6. měření
  • myPROFILE (Tréninkový profil) – již  po 8. měření
  • myAGE (Funkční věk) –již  po 7. měření
  • myTRAINING – již po 10. měření (podmínkou je doplnění dat z tréninku – ručně či automatickou synchronizací)

 

Kompenzace ►► myCompensation

První novinkou, kterou vám představíme je úprava funkce monitorující aktuální úroveň kompenzace vašeho organismu. V této sekci se nezmění jen tachograf, ale nově upravené algoritmy umožní sjednocení barevného označení výsledků tak, že bude vždy odpovídat i grafům myHRV (Tréninková kapacita) a myAge (Funkčního věku). Navíc v rámci inovací dojde k celkovému bližšímu propojení těchto záložek, pomocí zcela nového modulu myTraining, který bude spojovat data o tréninku s daty o stavu organismu, variabilitě srdeční frekvence (HRV). Tento modul si popíšeme blíže až v následujícím díle série.

 

Funkční věk ►► myAGE

Na rozdíl od současné verze, která „pouze“ zobrazovala aktuální hodnotu Funkčního věku organismu, bude myAGE nově určovat také individuální rozsah hodnot. Díky tomu vám nabídne přehlednější a jasnější formou informace o „stáří vašeho organismu“. Přibude také sledování dlouhodobého vývoje a rychlosti změn pomocí šipek ukazujících aktuální trend a možnost volby zobrazení aktuálního a dlouhodobého funkčního věku.

 

Novinka v záložkách
Pro pohodlnější sledování vývoje výsledků přidáme do záložek (myTraning, my Compensation a myAge) možnost výběru z předvolených období (týden, 14 dní, měsíc, 3 měsíce), takže bude možné označit větší množství výsledků, aniž byste museli přecházet do kalendáře. To ocení zejména ti, co sledují výsledky výhradně v mobilním rozhraní.

 

O dalších novinkách a inovacích se dozvíte v druhém díle série myUPGRADE (→ ODKAZ ZDE), ve kterém vám přiblížíme již zmíněný nový modul myTRAINING, který spojuje data o tréninku s daty o stavu organismu. Troufnete si tipovat jak bude vypadat? :)

Děkujeme za vaši podporu a možnost posouvat mySASY stále dál, na vyšší úroveň.

 

© 2023 mySASY